Dişlisiz Asansör Motorunun Teknik Özellikleri

Dişlisiz Asansör Motorunun Teknik Özellikleri

Asansör dairesinin asansör kuyusunda yapılamaması halinde kullanılan dişlisiz asansör motoru düşük elektrik gücü ile çalışır. Sessiz ve titreşimsiz şekilde asansörün durmasını, hareket etmesini ve kapılarının açılıp kapanmasını sağlayan bu ürün kaliteli mıknatıslar ile çalıştığından sarsıntı hissetmezsiniz. Seri ulaşım sağlayan ve yüksek performansa sahip olan dişlisiz asansör motoru montajını yapan internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalardan bilgi alabilirsiniz. %40 oranında enerji tasarrufu sağlayan hız kontrol cihazlarının düzenli şekilde çalışmasına yardımcı olan bu ürünler sayesinde asansörü kullanırken kendinizi güvende hissedersiniz. Sizlere en iyi konforu sağlayan bu motor yıllarca kullanılabilecek dayanıklılığa sahiptir.

Rejeneratif Ürünlerin Avantajları

Asansörlerin güvenli ve kontrollü şekilde çalışmasını sağlayan rejeneratif ürünler düşük enerji gücü ile çalıştığından yoğun kullanılan asansörlerde önemli ölçüde enerji tasarrufu sağlar. Asansörlerin kat duraklarında durması için gerekli olan frenleme sistemi ile elde edilen enerjinin geri besleme yöntemi ile yeniden kullanılabilir enerjiye dönüşmesini sağlayan bu ürünlere online firmalar ile sahip olabilirsiniz. Oldukça ekonomik olan bu ürünler aynı zamdan seri ulaşım sağlar.

Kumanda Panolarının Özellikleri

Kısa devre koruması, uyarı sinyal çıkışları ve alarm sistemi ile size güven içinde kullanım sağlayan kumanda panoları asansörün kişisel isteklere göre ayarlanabilmesini sağlar. Kar üzerindeki alfabetik kat isimleri ve dijital göstergeler ile pratik şekilde kullanabileceğiniz asansör kumanda kartları asansör motorunun ve fren balatalarının ömrünü uzatır.