BES Fonları Nedir?

BES Fonları Nedir?

Otomatik BES sistemi içinde yer alan; Emeklilik Yatırım Fonları, Fiba Emeklilik, Yatırım Fonları, Otomatik Yatırım Emeklilik Fonlarının içinden kendinize en uygun fon türünü seçebilirsiniz. Otomatik BES ile en uygun ve en avantajlı emeklilik yatırım fonlarını oluşturarak günlük, aylık ve yıllık olarak tasarruf yapabilirsiniz.

BES Fonu ile Ne Zaman Emekli Olabilirsiniz?

Emeklilik Yatırım Fonları Nasıl Yönetilir diye soracak olursanız Bireysel Emeklilik fonlarınız uzman portföy yöneticileri tarafından profesyonel manada yönetilmektedir. Siz de bu sayede birikim yapabilirsiniz. Bu konuda birikim yöneticinize baş vurduğunuzda size fon açılımı, işleyici ve fon hesaplarınız konusunda detaylı tüm bilgileri verecektir. Otomatik Katılım Emeklilik Yatırım Fonları ile ilgili olarak size en uygun ürünü seçmek için ve fon hesaplarından ne kadar kazanacağınızı öğrenmek için online sayfalarımızdaki hesaplama aracını kullanarak tüm detayları öğrenebilirsiniz. Buradan sizler için hazırlanan fon kazançlarını; günlük, aylık ve yıllık getirileri görüntüleyebilirsiniz.

BES Fonları Devlet Katkısı

Bu sayede %25 devlet katkısı ile tasarruflarınızı daha da büyütebilir, birikimlerinizi emeklilik yatırım fonları ile değerlendirebilirsiniz. Fonlarınız sayesinde emeklilikte ister toplu, ister düzenli maaş alabilirsiniz. Sosyal güvenlik ve yatırım danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Anlaşmalı sağlık kuruluşlarından indirimli olarak yararlanabilirsiniz. İhtiyaç halinde ücretsiz acil ambulans ve sağlık danışmanlığı hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Anadolu Sigorta konut, kasko ve sağlık poliçelerinde %40’a varan indirim kazanabilirsiniz. Bes Fonları ile ilgili tüm detayları online internet sayfalarında görebilirsiniz.