Akülü Sandalyeler Sitemizde

Akülü Sandalyeler Sitemizde

Manuel ve akülü sandalye modellerimiz, ihtiyaçlarınızı karşılayacak tasarımları ile sitemizde satışta. Bu alanda uzman markaların modellerini inceleyerek bütçenize ve ihtiyaçlarınıza uygun olanı sipariş edebilirsiniz. Hafif akülü, çocuk akülü, ayağa kaldıran akülü ve katlanabilir akülü sandalye modellerimizde geniş ürün yelpazesi ile hizmetinizde. Hayatını yatağa bağlı ve dışarıya çıkmadan geçiren binlerce engelliye umut olmak için özverili çalışmalar yapıyoruz. Bağış sandalyeleri, manuel ve akülü tekerlekli sandalyelerimiz, aktif sandalye modellerimiz tüm engellilerin ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerde. Kendi ihtiyaç ve vücut ölçülerinize uygun engelli sandalyeler mevcuttur. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Aktif Tekerlekli Sandalye Modelleri

Boy ve kilo noktasında sorun yaşayanlar için genişlik ve yükseklikleri ile kolaylık sağlayan aktif tekerlekli sandalye modelleri sitemizde uygun fiyatlarla satışta. Tüm markaların tekerlekli sandalye modellerini sitemizde bulabilirsiniz. Bağış sandalyeleri için de ihtiyaç sahiplerini ve hayırseverleri bu platformda birleştiriyoruz.

Ayağa Kaldıran Tekerlekli Sandalye Modelleri


Hastaların ve engellilerin banyo yapmasını, tuvalete gitmesini, yatak transferlerini kolaylaştıran ayağa kaldıran tekerlekli sandalye modellerimiz, en güvenilir markaların kaliteli modelleri ile sitemizde satışta. Özellikle kan dolaşımının hızlanması ihtiyacı olan hastalar için özel olarak tasarlanmaktadır. Sandalyelerde emniyet kemeri, sabitleyici ve tüm teknolojik özellikler mevcuttur.