Zirkonyum Diş Kaplama

Zirkonyum Diş Kaplama

Diş tedavilerinde en önemli unsur bu alanda uzman bir diş hekimi ile çalışmaktır. Özellikle zirkonyum diş kaplama, renk tonunun ayarlanmasından diş ölçülerinin doğru alınmasına kadar tecrübe ve uzmanlık gerektiren bir tedavidir. Diş beyazlatma, dolgu, implant tedavisi ve köprü kaplamalarda tercih edilen zirkonyum diş kaplama, beyaz ve dayanıklı dişlerle, estetik bir görünüm sağlamaktadır. Kaygan ve parlak yapısı ile son derece kullanışlıdır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Gülüş Tasarımı İhtiyaçlarınız İçin Zirkonyum Porselen

Zirkonyum diş tedavilerinde birçok sorunun düzeltilmesini sağlayan kaplama türüdür. Bembeyaz dişler, düzgün ve orantılı gülüşler için zirkonyum porselen en iyisidir. Kliniklerde zirkonyum kaplama, lamina ve diş beyazlatma işlemleri kişilerin beklenti ve ihtiyaçlarına göre yapılıyor.

Size Yakışan Lamina Yaprak Porselen Tedavisi


Özellikle ön dişlere estetik dolgu ihtiyaçlarında, istenilen formda yapılması ve renk tonlarının kişiye özel ayarlanabilmesi özelliği ile tercih edilen lamina kaplama kliniklerde profesyonel hekim tarafından yapılıyor. Peki, lamina nedir? Lamina ön dişlerde restore işlemidir. Ön dişlerde estetik, yapısal ve renk bozukluğu için en doğru çözüm lamina porselen kaplamadır. Lamina diş yapımı tecrübeli diş hekimleri tarafından yapılmaktadır. Ortodonti tedavisi istemeyenler, dişlerinde beyazlatma tekniği ile istediği beyazlığı sağlamayanlar, diş seyrekliği ve kısalığı olanlar için lamina porselen diş yapımı uygulamaları yapılıyor. Tedavi için ilgili sitelerle iletişime geçebilirsiniz.