Temassız Ateş Ölçer Tavsiye

Temassız Ateş Ölçer Tavsiye

Vücut ısısını ölçmeye yarayan cihazlara ateş ölçer denir. Cıvalı ateş ölçerler hariç bütün ateş ölçer cihazları dijital ateş ölçer olarak adlandırılıyor. Dijital ateş ölçer aletleri ise temassız ateş ölçer ve kulaktan ateş ölçer olmak üzere iki ana başlığa ayrılıyor. İhtiyaç durumunda yapılan araştırmalarda temassız ateş ölçer tavsiye olarak birçok ürün karşımıza çıkar.


Braun ThermoScan Temassız Ateş Ölçer Tavsiye

Braun markasının ürettiği amiral ürünlerden biridir. Avrupa'daki doktorlar tarafından onaylanmış temassız ateş ölçer tavsiye ürünleri arasındadır. Yaşa uygun olarak ateş ölçümü ve ateş bilgisi, renklere göre ateşin dereceleri kodlanıyor. Yeşil, sarı ve kırmızı renkleri sırasıyla yavaş yavaş yükselen ateş değerinizi gösteriyor. Kulaktan ölçüm yapabilme özelliği bulunuyor. Kulak zarına yayılan ateşi saniyeler içinde ölçer. Dokuz ölçümüme kadar ateş derecelerinizi kaydetme hafızasına sahiptir. Ateş ölçerin ucuna yerleştirilen tek kullanımlık filtre cihaza hijyenik özellik kazandırıyor. Karanlık kolaylıkla okunabilen özel ışıklı ekrana sahiptir. Kolay kullanılır ve hızlı sonuç verir.

No-Touch Dijital Temassız Ateş Ölçer Tavsiye


Temassız ateş ölçer oldukça hafif ve sağlamdır. 2 adet AAA pille çalışır. Vücut ve yüzey sıcaklığı 3 – 5 cm mesafeyle ölçer. Sesli uyarıya sahiptir. Gece kolay ölçüm için LED aydınlatması bulunur. Otomatik kapanma özelliğine sahiptir.32 ölçüm kadar sıcaklık değerlerini kaydeder. İstenilen sıcaklık alarm olarak belirlenebilir.