Hac ve Umre Malzemeleri

Hac ve Umre Malzemeleri

Hac ve umre dönüşü tüm aile, akraba, dost hep birlikte bir heyecan ve coşku yaşanır, bu coşku kutsal topraklardan gelen manevi havanın ve bu vazifeyi yapmanın coşkusu ve huzurudur. Tabi hac ve umreden gelince hurma ve zemzem suyu ikram etmeden olmaz. Bunları ikram etmek için de asırladır geleneğimizde ve İslami değerlerimizde ayrı bir öneme sahip malzemeler kullanılır. Zemzem suyu ikram etmek için şık zemzem takımlarına, hurmaları en güzel şekilde sunmak için hurmalık kâseleri ve takımlara ihtiyaç vardır.

Ayetli Hurmalık Çeşitleri

Kutsal topraklarda yetişen ve Müslümanlar için anlam taşıyan hurma, hacdan ve umreden dönenlerden beklenen en özel ikramdır. Bu özel ikramı en güzel şekilde sunmak için hurmalık kaplar kullanılır. Özellikle ayet yazılı tasarımlar farklı ürün seçenekleri ile tercih edilir. Gümüş, gold, cam hurmalıklarda tasarımlar birbirinden farklıdır. Ayetli taslar hediyelik olarak da alınan en özel ürünlerdir. Ayetli hurmalık, zemzem takımları, seccade, teşbih, misvak başta olmak üzere İslami hediyelik modelleri için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Hurmalık ve Zemzem Takımı Fiyatları

Hurmalık tas ve zemzem takımları yalnızca ikram için değil hediyelik olarak da oldukça özel ürünlerdir. Uzun ömürlü kullanıma sahip, uygun fiyatlı hediye seçenekleridir. Makinada yıkamadan kimyasal kullanmadan uzun yıllar aynı parlaklık ve şıklıkta kullanabilirsiniz. Sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.